Przejdź do treści

Darmowa Dostawa

AKTUALNIE SKLEP JEST NIECZYNNY

Produkty oferowane w naszym sklepie wysyłane są bezpośrednio od producenta min. z USA, ChRL, Hong kongu, Indii, Tajwanu. SzCh.pl oferuje darmową przesyłkę na wszystkie produkty, płacisz raz i czekasz na paczkę.

Wysyłka realizowana jest przy pomocy Paczek pocztowych, opcja lotnicza, w Polsce za dostarczenie przesyłki na dany adres odpowiada Poczta Polska, listonosz dostarczy przesyłkę na dany adres a jeżeli nie zastanie nikogo wtedy zostawi awizo i paczka będzie do odbioru w placówce Poczty Polskiej.

W praktyce przesyłki trafiają do adresata w terminie 10 do 18 dni.

Koszt wysyłki jest wliczony w cenę produktu , darmowa przesyłka!

Zwroty:

Zwroty przyjmujemy w terminie 10 dni od momentu odebrania przesyłki , proszę się z nami skontaktować, otrzymają państwo adres zwrotny z kraju nadania przesyłki. Wysyłkę realizują państwo na swój koszt pocztą polską. Zwrotowi podlega przedmiot bez widocznych oznak użytkowania , w oryginalnym opakowaniu i z wszystkimi dołączonymi akcesoriami – w wypadku nie spełnienia tych warunków możemy odmówić przyjęcia zwrotu.

Kwota zwrotu jest ceną zakupionego przez państwa wyrobu – bez kosztów wysyłki (w zależności od wagi butów około 30-100pln) i opłat celnych

W przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych wskutek transportu, lub niezgodności towaru z zamówieniem, do rozpatrzenia reklamacji niezbędny będzie protokół reklamacyjny sporządzony w obecności kuriera/doręczyciela.